По-русски
Wing завіса

Теплові завіси WING
від компанії VTS EuroHeat (Польща)
ТОВ "СКС" - офіційний дилер в Україні

Телефони відділу продажів:

+38 (067) 589-60-53

+38 (098) 817-57-56

e-mail:   sales@wing.ua
03115, Україна, м Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Головна     Прайс-лист     Конструкція     Розміри     Wing E     Wing W     Wing C     Автоматика     Монтаж

Часті питання (FAQ) щодо повітряно-теплових завіс Wing

Як підібрати повітряну завісу відповідно до розміру дверного отвору?

Ширина потоку повітря на виході з повітряної завіси повинна бути більша або дорівнювати ширині дверей. З метою забезпечення ефективного захисту необхідно встановити такий режим роботи вентилятора, щоб, незалежно від висоти монтажу, швидкість повітря на рівні підлоги була не менше ніж 2 м/с.

Які повітряні завіси доступні в асортименті VTS EuroHeat?

VTS EuroHeat пропонує повітряні завіси розміром 1 метр, 1,5 метра і 2 метри. Всі розміри повітряних завіс доступні в конфігурації з водяним теплообмінником Wing W100, W150, W200, з електронагрівачем Wing E100, E150, E200 і без нагрівача Wing C100, C150, C200.

Кожна з цих моделей доступна в двох версіях: зі звичайним електродвигуном змінного струму AC, і з енергоефективним двигуном EC.

У чому переваги теплових завіс з EC-двигунами?

Графік залежності ККД двигуна від швидкості обертання
ККД електродвигунів

Енергозбереження.

EC-двигуни - це електронно-комутовані двигуни постійного струму, в яких обмотки знаходяться на статорі, а постійні магніти на роторі. Основною перевагою цих електродвигунів є більш висока довговічність і надійність через відсутність щіток, які є найбільш поширеною причиною відмови двигуна через їх знос. Таким чином єдиною частиною двигуна, що зношується, стає підшипник. Відсутність щіток забезпечує також більш тиху роботу двигуна і більш високу ефективність використання електроенергії на всьому діапозоні регулювання.

У зв'язку з тим, що ефективність електродвигунів EC і AC має найбільшу різницю на низьких швидкостях обертання (див. малюнок), порівняння витрат в такій ситуації буде ще більш вигідним. З огляду на те, що теплові завіси Wing зазвичай працюють на більш низьких швидкостях, вибір завіс з EC-двигунами окупається дуже швидко.

Зручність і гнучкість в управлінні.

Настінний мікропроцесорний контролер Wing EC може працювати з датчиком відкриття дверей (кінцевим вимикачем/герконом), дає можливість програмування за календарем робочого часу (робочі дні, вихідні дні), а також комунікації по протоколу зв'язку Modbus RTU для легкої інтеграції з системами автоматизації будівель BMS.

Чи можна встановлювати всі типи завіс як вертикально, так і горизонтально?

Пристрій, незалежно від довжини, конструктивно пристосований для монтажу двома способами: горизонтально (Wing W / E / C) і вертикально (Wing W / C). У разі вертикального монтажу можливі два варіанти - установка двигуном вгору або вниз - це не впливає на працездатність пристрою. Зверніть увагу, що завіси з електричним нагрівом (Wing E100-E200) не призначені для вертикального монтажу.

Навіщо теплообіннику ламелі?

Використання оребрения (ламелей) дозволяє збільшити площу теплообміну, що безпосередньо впливає на теплову потужність теплообмінника.

Чи можна встановлювати повітряну завісу Wing в підвісній стелі?

Повітряна завіса Wing не призначена для установки на підвісних стелях, так як це може обмежити потік повітря необхідного для забезпечення технічних характеристик пристрою. Мінімальна відстань, яка має бути між пристроєм і стелею, становить 10 см.

Як регулювати швидкість повітряної завіси в залежності від висоти монтажу?

Кожна модель завіси Wing має три ступені регулювання швидкості обертання вентилятора у разі використання настінного контроллера Wing.

Що таке холодні завіси?

Холодні повітряні завіси Wing C - це завіси без нагрівального елементу, які не мають функції нагрівання повітря. Повітряні завіси не мають нагрівача, ні водяного, ні електричного. З практичного боку це означає, що температура повітря на вході дорівнює температурі повітря на виході, забір повітря здійснюється з навколишнього простору.

Теплові завіси Wing

Яким чином розташована клемна колодка повітряної завіси Wing?

Гумові заглушки знаходяться на правій стороні повітряної завіси, ззаду за двигуном. На наведеному малюнку вказано місце введення дротів: № 1 - введення проводів управління, № 2 - введення проводів живлення, № 3 - викидна решітка з боку двигуна.

Яка довжина струменя повітря у завіс Wing?

Для завіс Wing з водяним або електричним нагрівачем, незалежно від їх типорозміру, максимальна довжина струменя повітря становить 3,7 метра. Для повітряних завіс без нагрівача максимальна довжина струменя повітря становить 4 метри.

Чи здатен настінний контролер Wing регулювати рівень потужності опалення?

Так. Настінний контролер Wing обладнаний перемикачем "HEAT", який дозволяє вибрати два варіанти теплової потужності повітряної завіси з електричним нагрівачем Wing Е.

Для повітряних завіс з водяним нагрівачем Wing W, обладнаних клапаном з сервоприводом, є можливість лише увімкнути або вимкнути функцію нагріву (пріоритет нагріву активний тільки тоді, коли перемикач "HEAT" знаходиться в положенні 1, якщо перемикач в іншому положенні, клапан не відкривається). Без застосування клапана з сервоприводом теплообмінник повітряної завіси матиме вільну циркуляцію потоку теплоносія і положення перемикача "HEAT" на настінному контролері Wing не впливає на роботу завіси.

Скільки повітряних завіс Wing (AC-двигун) можна підключити до настінного регулятору Wing?

Настінний регулятор Wing в зв'язку з можливим перевантаженням контактів можна підключити тільки до однієї завісі Wing. Для управління більшою кількістю повітряних завіс за допомогою одного настінного регулятора Wing необхідно використовувати в електричному ланцюзі живлення завіс додатковий контактор.

Скільки повітряних завіс Wing (EC-двигун) можна підключити до настінного контролеру HMI Wing EC?

Настінний контролер HMI Wing EC може бути використаний для управління групою до 8 повітряних завіс Wing з EC-двигуном.

Чим відрізняється клапан з сервоприводом, який використовується для тепловентиляторів Volcano і теплових завіс Wing?

Різниці немає. Volcano і Wing комплектуються однаковими клапанами з сервоприводом.

Чи є можливість монтажу повітряних завіс групою?

Так, існує можливість монтажу повітряних завіс групою, це дозволяє захистити дверний отвір будь-якої довжини (наприклад, 3 м, 3,5 м, 4 м, і т.д.)

Які переваги використання повітряно-теплових завіс?

Застосовуючи повітряні завіси, ми захищаємо приміщення від виходу теплого повітря з приміщення і припливу холодного повітря в приміщення взимку. Крім того, завіси захищають приміщення від попадання різного роду забруднень, таких як вихлопні гази, пил, листя і т.д.

Завіси застосовуються також в літній період, створюючи повітряний бар'єр для захисту кондиціонованого приміщення від втрати холодного або припливу теплого повітря ззовні. У разі, коли функція нагріву не потрібна, необхідно використовувати завісу, яка створює тільки повітряний бар'єр, заснований на повітряному струмені, який створюється пристрою.

Чи можна підключати кінцевий дверний вимикач (геркон) для всіх типів повітряних завіс Wing?

Кінцевий дверний вимикач (геркон) працює тільки з комплектом автоматики для повітряних завіс Wing з EC-двигуном. Для підключення дверного вимикача до завіс Wing з AС-двигуном необхідно використовувати адаптер дверного датчика, який також є в нашому асортименті.

Чому у випадку з повітряною завісою Wing з водяним нагрівачем не рекомендується підключення кінцевого вимикача (геркона) разом з клапаном з сервоприводом?

При підключенні кінцевого дверного датчика (геркона) не передбачено використання водяного клапана з сервоприводом через збільшену інертність в системі, тобто необхідно враховувати час нагріву теплообмінника повітряної завіси, а також час, який потрібен на відкриття клапану.

Вертикальний монтаж теплових завіс Wing

Як правильно виконати вертикальний монтаж повітряної завіси?

Для вертикального монтажу рекомендується використовувати гвинти M8x70. В залежності від типорозміру завіси використовуйте комплект із 2 шт. або 3 шт. монтажних кріплень, які необхідно прикрутити болтами, використовуючи плоскі шайби та різьбові втулки на верхній частині корпусу завіси. Слід дотримуватися мінімальної відстані - 10 см від рівня підлоги для забезпечення доступу до зливної пробки теплообмінника, а також доступу до клемної колодки.

Чи будуть тихішими в роботі повітряні завіси із EC двигуном ніж завіси з AC двигуном?

Шум, що виникає при роботі повітряної завіси, майже в 100% випадків викликаний операційною роботою крильчатки вентилятора і потоком повітря, який проходить через завісу. Сам двигун, незалежно від типу (AC або EC), виробляє дуже низький рівень шуму, який набагато менше в порівнянні з шумом від робочого колеса вентилятора. Тому рівень шуму не залежить від типу використовуваного двигуна, і цілком прийнятний для людського вуха.

Теплова завіса Wing

Яке відстань між монтажними отворами?

Тип завісиW1 [мм]W2 [мм]
Wing 100772-
Wing 150507772
Wing 200921910

Який розмір упаковки?

Тип завісиД х Ш х В [мм]
Wing 1001157 x 520 x 310
Wing 1501675 x 520 x 310
Wing 2002194 x 520 x 310

Яким чином повітряні завіси Wing розміщені на палетах?

Тип завісиРозміри палети (мм)Кількість повітряних завіс на палеті [шт.]
Wing 1001160 x 104010
Wing 1501680 x 104010
Wing 2002200 x 10408


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)